By - - 0 Comments

Šiuolaikinius kompaktiškus fotoaparatus galima, tikriausiai, sulyginti su išmaniaisiais telefonais, juk gamintojai integruoja į kameras vis daugiau ir daugiau mobilių prietaisų funkcijų. Galimybė prijungti prie belaidžio tinklo ir dėl įmontuoto NFC – modulio jau yra standartas. Sekančiąja stambia inovacija taps ,,šviesios lauko“ kameros su papildomai reguliuojamu fokusavimu, kurios atsiras jau po kelerių metų.

Lengva ir kompaktiška

Lengva ir maža veidrodinė kamera: tai Nikon nori patraukti prie savęs pardedančiųjų fotografų dėmesį. Modelis D3300, kuris sveria 460 gramų, yra vienas iš vienas iš lengviausių skaitmeninių veidrodėlių, kas, beje, visiškai neatsiliepia gamybiniam našumui.

Nikon D3300
Nikon D3300

Kaina: Nuo 1697.00 lt. Prekyboje.

Android – kamera su spausdintuvu

Polaroid Socialmatic
Polaroid Socialmatic

Polaroid – kamera vėl ant bangos. Naujovė, kuriai buvo suteiktas pavadinimas Socialmatic, yra portatyvinė kamera veikianti su Android su WLAN ir įmontuotu spausdintuvu, kuris perkelia nuotrauką ant popieriaus.

Kaina: 300 dolerių. Prieinamumas: 2014 metų rudenį (JAV).

Android – kamera su WLAN

Samsung Galaxy Camera 2
Samsung Galaxy Camera 2

Samsung patobulino savo kompaktinę kamerą Galaxy Camerа 2 su operacine sistema Android 4.3, keturių branduolių procesoriumi, moduliais WLAN ir NFC ir 4,3 – colių jutiklinių displėjumi. Vidinės atminties mažoka – viso 8 Gbaitai.

Kaina: duomenų nėra. Prieinamumas: 2014 metų pavasarį.

Pats mažiausias neveidrodinis

Sony Alpha 5000
Sony Alpha 5000

Sony Alpha 5000 išmatavimai yra viso 11 centimetrų į plotį ir 6 centimetrus į aukštį. Tuo pat metu neveidrodinė sisteminė kamera fotografuoja nė truputėlio ne blogiau , nei daug didesni modeliai. Ji taip pat turi modulius WLAN ir NFC greitam vaizdų perdavimui.

Kaina: Nuo 1497 Lt. Prieinamumas: pardavime

Savęs fotografavimas

Canon Power Shot N100
Canon Power Shot N100

Canon Power Shot N100, tikriausiai yra pirmasis kompaktiškas fotoaparatas su papildomu objektyvu galiniame šone. Režime Dual Capture atliekama paties fotografo fotografavimas, o po to jo atvaizdas integruojamas į pagrindinę sceną – nuostabus sprendimas grupinėms nuotraukoms. Funkcija veikia ir filmuojant vaizdą, nors į plačiakampį objektyvą sutelpa tik tai du žmonės.

Kaina: duomenų nėra. Prieinamumas: 2014 metų gegužės mėnuo

Žvilgsnis į ateitį

Šviesaus lauko kameros

Šviesaus lauko kameros, kurios su programinės įrangos pagalba gali papildomai keisti fokusavimą, o šiuo metu išleidžia tik išradimo autorius – amerikiečių bendrovė Lytro. Toshiba pristatė modulį išmaniesiems telefonams, kuris suteikia sukurti nuotraukas su šviesos lauku mobiliuose prietaisuose. Tačiau gamintojos, kuris pageidauti įdiegti į savo produktus šį elementą, kol kas neatsirado.