By - - 0 Comments iPhone 6 Plus Galaxy Note 4 ir Canon EOS 650D

Šaltinis Phonearena savo tinklapio platybėse publikavo fotografijų, padarytų 3 įrenginių pagalba: iPhone 6 Plus, Canon EOS 650 D ir Galaxy Note 4, palyginimus. Abu išmanieji telefonai – obuolinis ir korėjietiškas yra puikūs kamerofonai, tačiau ar aplenks jie pagal fotografavimo kokybę veidrodinį fotoaparatą?
Prieš kalbant apie šio eksperimento laimėtoją, reikia pastebėti kad lyginimas vyko aklai. Pradžioje eksperimento autoriai nerašė, kokiam įrenginiui priklauso foto, kad gautų maksimaliai objektyvią šalutinę nuomonę. Pasirodė, kad daugiausia balsų surinko Galaxy Note 4: išmanusis telefonas užėmė pirmą vietą penkiose iš šešių scenų, tuo pačiu sustiprindamas savo kaip vieno geriausių kamerofonų pozicijas. Kas liečia veidrodinį fotoaparatą ir iPhone 6 Plus, tai lenktynės nevienareikšmiškos. Kelis kartus obuolinis flagmanas aplenkė pagal foto kokybę Canon EOS 650D, tačiau yra ir pralaimėjimų.

iPhone 6 Plus Galaxy Note 4 ir Canon EOS 650D

Charakterizuojant kiekvieno įrenginio nuotraukų kokybę atskirai, galima pažymėti, kad iPhone 6 Plus atspindi atvaizdą šiltais tonais, net šiltesniais, nei jie yra iš tiesų. Galaxy Note 4 charakteringas detaliuotas fotografavimas. Tačiau gana malonu pripažinti, kad mobilieji įrenginiai fotografuoja pozicija aukščiau, nei veidrodiniai fotoaparatai.

[dfads params=’groups=43&limit=1&orderby=random’]
[dfads params=’groups=43&limit=1&orderby=random’]
[dfads params=’groups=43&limit=1&orderby=random’]

[dfads params=’groups=448&limit=1&orderby=random’]