By - - 0 Comments

Jūs stovite ir fotografuojate įdomų vaizdelį savo Android. Ir staiga į jūsų regėjimo lauką patenka kažkieno rankos su iPhone 6 Plus, įamžindamos tiesiog neįtikėtinai ryškią nuotrauką su stulbinančiu spalvų perdavimu. Jūs nenorite iPhone, bet, po velnių, negalite gyventi be tokios kameros išmaniajame telefone!
Jūs sugaištate visą valandą, kad pasiektumėte teisingą fokusavimą ir neblogą spalvų perdavimą, o vaikinas, esantis šalia, daro tai iš pirmo bandymo, nedėdamas jokių pastangų, ir jau ruošiasi išeiti. Turbūt daugeliui tai gali sukelti pavydo jausmą.

iPhone kamera

iPhone kamera

CES 2015 liudininkų teigimu, dauguma parodos lankytojų vaikščiojo su paskutine iPhone karta. Ir tai atrodė erzinančiai lengvai ir nevaržomai. iPhone dominuoja tarp išmaniųjų telefonų dėl kai kurių privalymų. Jis turi paprastą ir intuityvią vartotojo sąsają, suteikia neįtikėtiną kiekį kokybiškų aplikacijų, o taip pat užsirekomendavo kaip puikus įrenginys fotografavimui.
Operacijų paprastumo, puikios optikos ir gerų aplikacijų fotografijų apdirbimui derinys suteikia naudotojui galimybę gauti kokybiškas nuotraukas, neįdedant jokių ypatingų pastangų. Pačios populiariausios socialinės platformos: Snapchat, Instagram, Facebook, WhatsApp, Twitter vis daugiau remiasi vizualiniais efektais ir atvaizdais. Todėl daugeliui naudotojų norisi lengvai į greitai gauti kokybiškas fotografijas, kad tuoj pat pasidalintų jomis su draugais. Šiuo atveju niekas nedaro to geriau už Apple.

iPhone kamera

iPhone kamera

Per visus egzistavimo metus Android niekada netapo geriausiu išmaniuoju telefonu lyginant kameras. Pas kai kuriuos modelius yra kamera, kuri fotografuoja geriau blogo apšvietimo sąlygomis, pas kitus didesnė raiška, treti greičiau fokusuojasi. Bet nei vienas Android išmaniųjų telefonų neturi visų šių savybių vienu metu.
Samsung ir LG trūksta kokybiškos programinės įrangos, Motorola greitai fotografuoja, tačiau duoda vidutinės kokybės nuotraukas, Sony turi puikų jutiklį, tačiau siaubingą auto fokusą, o Windows Phone kamera paprasčiausiai labai lėta. Štai kodėl Lumia vadovas Ari Partinenas daro savo nuotraukas su iPhone 6 plus vietoj Lumia 1520.
Išmaniųjų telefonų plonumas, galingi procesoriai ir baterijos tampa įprastu reiškiniu, ir tuo jau nebenustebinsi naudotojų. O ir didžiulis pikselių kiekis taip pat nėra lemiamas faktorius vieno įrenginių naudai. Pirkėjai renkasi išmanųjį telefoną, kuris bus lengvas naudojimui ir padės padaryti įspūdingas nuotraukas ilgam prisiminimui.

[dfads params=’groups=43&limit=1&orderby=random’]

[dfads params=’groups=43&limit=1&orderby=random’]

[dfads params=’groups=43&limit=1&orderby=random’]

[dfads params=’groups=448&limit=1&orderby=random’]