By - - 0 Comments

Naudokitės šiais paprastais patarimais, kai eilinį kartą sugalvosite fotosesiją su vaiku. Ji gausis būtent tokia kokią Jūs norėtumėte ją padaryti.

Tokia fotosesija bus puikus prisiminimas visam gyvenimui.

1. Pradėkite nuo paprasto

Nesistenkite sukurti kažką tokio. Pradėkite nuo paties paprasčiausio kadro – vaikas sėdi tiesiai, šypsosi ir žiūri į fotoaparatą.

2. Pridėkite svajingumo

Padarykite kadrą, kuriame vaikas atrodys taip, tarsi apie kažką svajoja. Mažylis kadre bus rimtas ir galbūt netgi susimąstęs. Kad padaryti tokią nuotrauką, geriausia paprašyti jį kažką apžiūrėti, kas yra už kadro ribų. Tai gali būti bet kas, kas gali patraukti jo dėmesį ir šiek tiek užimti – ryškus paveikslas ant sienos, neįprastas žaislas ir t. t. Tokius kadrus geriau daryti pradžioje, kol vaikas vis dar yra ramus. Nebijokite eksperimentuoti su kampais. Pabandykite paimti stambesnį planą, arba atvirkščiai, užgriebti daugiau erdvės. Galite eksperimentuoti, kad į kadrą patektų pirščiukai arba kojytės, o veidas būtų šiek tiek neryškus.

3. Pereikite prie emocijų

Po šių nuotraukų atėjo laikas pereiti prie dinamiškesnių, emocinių ir teigiamų kadrų. Geriausia, jeigu kas nors, pavyzdžiui, Jūsų padėjėjas, linksmins vaiką, bet tuo pačiu liks už kadro. Nors, jeigu asistento vietoje yra vienas iš tėvų, nėra nieko blogo jeigu jie pateks į kadrą.

Kaip gražiai fotografuoti vaikus

Kaip fotografuoti vaikus

4. Vaiko akys

Jūs tikriausiai matėte nuotraukas, kuriose dėmesys sutelktas į vaiko akis. Švarus, aiškus vaiko akių žvilgsnis visada sukelia stiprias emocijas žiūrovui. Atrodo, kad be šių akių nuotraukoje daugiau nieko nėra. Yra maža paslaptis, kaip pasiekti tokį žvilgsnį. Pasakykite savo vaikui, kad jeigu jis pažvelgs į objektyvą ir pažiūrės į vidų, tai būtinai pamatyti Jūsų akis. Daugeliu atvejų šis paprastas triukas padeda sugauti kadre tą patį įspūdingą tiesų ir aiškų kūdikio žvilgsnį.

5. Būkite atidūs

Mažas vaikas yra labai judrus, tai yra natūralios ir nesulaikomos emocijos. Kiekvienas žvilgsnis, kiekvienas gestas, kiekvienas šypsena ar judesys gali būti vertingas kadras, puikiai papildantis fotosesijos visumą . Būkite atidūs ir sutelkite dėmesį į savo mažojo modelio emocijas. Tada Jums tikrai pavyks puiki fotosesija, kuri sukels linksmas ir teigiamas emocijas.

Išvada

Per fotosesiją nebijokite eksperimentuoti: ieškoti naujų kampų, fotografuokite stambiu planu ir iš toli. Išbandykite įvairius fotografavimo taškus – iš viršaus, stovint pasistiebus, arba atvirkščiai, beveik grindų ar žemės lygio. Nebijokite išbandyti kažką naujo, ir būkite tikri, kad gausite nuostabias, įsimintinas nuotraukas.


[dfads params=’groups=43&limit=1&orderby=random’]
[dfads params=’groups=43&limit=1&orderby=random’]
[dfads params=’groups=43&limit=1&orderby=random’]

[dfads params=’groups=448&limit=1&orderby=random’]