By - - 0 Comments

Tarkim, jūs turite iPhone. Jūs mėgstate fotografuoti, tačiau nenorite, kad jūsų nuotraukos būtų kaip visų. Ne visada su savimi nešiojies skaitmeninę „muilinę“ ar gremėzdišką veidrodinį fotoaparatą. Užtat – išmanusis telefonas visada po ranka ir dažnai, būtent juo, tenka užfiksuoti supantį pasaulį ar kažkokią neeilinę gatvės situaciją. Manote, kad išmanusis telefonas nesugeba padaryti įdomių nuotraukų? Jeigu taip – tada siūlome susipažinti su septyniomis gudrybėmis, kurios padės jūsų nuotraukas padaryti neįprastomis, ryškiomis ir kokybiškomis.

1. Ne liūdna panorama
Jūs mėgstate pašėlti su draugu? O ką pasakysite dėl draugo klono? Manau, ši idėja jums patiks, nuotraukos gausis neįprastomis. Svarbiausia, paprašyti „modelio“, priimti neįprastas pozas ar kokias nors grimasas, kad nesigautų nykumo. Tiesa, draugui teks ir palakstyti kadre, kad galutinėje nuotraukoje, gautųsi kelios jo klono – personos.
2. Kūrybiška panorama
Manote, kad „Panorama“ režimas įdomus tik su žmonėmis? Toli gražu – ne. Keliaujant įdomiomis vietomis, taip pat galima gauti unikalias nuotraukas, pavyzdžiui, neįprastos gatvės ar įdomūs automobiliai.
3. Ultra zumas
Zumo galimybės išmaniajame telefone, gerokai ribotos, o ir silpnas priartinimas, duoda silpnoką efektą. Pasinaudokite žiūronu, nors ir teatriniu. Pridėkite išmaniojo telefono objektyvą prie žiūrono okuliaro, tvirtai palaikykite ir reikiamą akimirką nuspauskite gaiduką.
4. Makro nuotrauka
Taip, makro nuotrauka su išmaniuoju telefonu – norisi žymiai geriau. Tačiau, mūsų rankos, ne šiaip sau – makro lęšį pasidarykite patys. Taip, taip, tai nėra taip sudėtinga. Tam reiks vandens ir kokteilinio vamzdelio. Pasiurbkite į vamzdelį vandens ir atsargiai vieną lašą užlašinkite ant išmaniojo telefono objektyvo – puikus makro objektyvas.

Kaip išmaniuoju telefonu padaryti geresnes nuotraukas

Kaip padaryti kokybiškas nuotraukas su išmaniuoju telefonu

Kaip padaryti kokybiškas nuotraukas su išmaniuoju telefonu

5. Portretai – kaip profesionalų
Profesionalūs fotografai, savo arsenale, turi daugybę įdomių ir brangių prietaisiukų. Bet kai ką galima pasidaryti, pasinaudojus parankinėmis priemonėmis, pavyzdžiui, automobilinė saulės apsauga, naudojama nuo salono perkaitimo. Būtent ji, puikiai tiks, kad tolygiai apšviesti žmogaus veidą.

6. Auto nuotraukos, padedant savadarbio išmaniojo telefono laikikliui

Šiais laikais, supratimas „selfi“, tvirtai įsigyveno, kaip nauja fotomeno kryptis. Kai kas tokias nuotraukas skaito nenormaliomis ir narciziškomis. Tačiau nemažai situacijų, kai norisi nufotografuoti pasakiškai gražų peizažą ar gamtos reiškinį. Bet tokių nuotraukų pilna žurnaluose ir interneto platybėse. O kaip tame fone, pavyzdžiui, įamžinti save – tai jau kardinaliai keičia visos nuotraukos ir turinį, ir reikšmę. Ir kaip tyčia – esi vienas ir nėra ko paprašyti, kad nufotografuotų mane. O pirmam pasitaikiusiam irgi nesinori patikėti brangų išmanųjį telefoną. Tuomet vėl – pasuk galvą, įdarbink rankas ir pasidaryk išmaniojo telefono laikiklį. Tarp kitko, galima pasidaryti įvairaus aparato pasvirimo kampą ir, atatinkamai, pasidaryti tokią nuotrauką. O taip pat prireiks ir savo telefono garnitūro, kurio pagalba, drąsiai galėsite nuspausti fotografavimo mygtuką.

7. Povandeninis ir viršvandeninis pasaulis, vienoje nuotraukoje

Manau, dažnai matant reklaminius klipus ar profesionalias nuotraukas, kur apačioje, puikus vandens pasaulis, o iš viršaus – sausuma, mums irgi kyla noras, pasidaryti kažką panašaus. Tačiau telefonas vandeniui neatsparus. Bet tai neturi jus atbaidyti. Eilinė stiklinė ar stiklainis, padės padaryti „split – nuotrauką“ (kitaip vadinama 50/ 50).
Tikiuosi, papasakotos gudrybės, praturtins jūsų galimybes smart – nuotraukų gamyboje. Eksperimentuokite, įjunkite fantaziją ir jums pavyks.

[dfads params=’groups=43&limit=1&orderby=random’]

[dfads params=’groups=448&limit=1&orderby=random’]