By - - 0 Comments

Paprastam nuotraukų sujungimui Adobe Photoshop reikalinga tik manipuliacija su vienu instrumentu ir todėl ji nėra sudėtinga. Čia aprašomas būdas tiks ne tik nuotraukoms, bet ir kitiems atvaizdams.

Jums reikės
• – Adobe Photoshop

Instrukcija
Kaip sujungti tris nuotraukas

Kaip sujungti tris nuotraukas

1. Įjunkite programą ir atidarykite reikalingas nuotraukas: paspauskite menių punktą „Failas“, po to „Atidaryti“ (arba klavišų kombinacija Ctrl+O), jeigu failai yra viename segtuve, nuspauskite Ctrl ir paspauskite kiekvieną, norėdami išsirinkti jas ir paspauskite mygtuką „Atidaryti“. Jeigu nuotraukos yra skirtinguose skyriuose, operaciją teks pakartoti.

2. Sukurkite naują dokumentą: paspauskite klavišus Ctrl+N, laukuose „Plotis“ ir „Aukštis“ nurodykite, pavyzdžiui, po 1000, o po to paspauskite mygtuką „Sukurti“. Šis dokumentas turi būti didelis, kad galėtų sutalpinti visas tris nuotraukas. Jeigu 1000 neužtenka, nurodykite didesnę reikšmę.

3. perkelkite į šį dokumentą visas jūsų nuotraukas. Aktyvuokite instrumentą „Perkėlimas“ (karštasis klavišas V), paspauskite ant nuotraukos ir pertempkite ją ant naujo dokumento. Jeigu paveikslėliai išdėstyti skirtuko būdu, tuomet iš pradžių pertempkite nuotrauką ant skirtuko, o po to ant paties dokumento.

4. Aktyvuokite naują dokumentą. Jame turi būti visos trys nuotraukos. Galbūt visos jos bus sudėtos vieną ant kitos. , tačiau tai galima ištaisyti. Suraskite langą „Sluoksniai“, o jame skirtuką „Sluoksniai“ (jeigu šio lango nėra, tuomet paspauskite F7). Kiekvienas sluoksnis čia (išskirus foną) – viena iš nuotraukų. Paspauskite kairįjį pelytės mygtuką, pasirinkite vieną iš sluoksnių. Pas jus turi būti aktyvuotas instrumentas „perkėlimas“, o jeigu nėra, pasirinkite jį. Nuspauskite kairįjį pelytės mygtuką dokumento darbo srityje ir perkelkite aktyvią nuotrauką ir jums reikiamą vietą. Tiksliai tokiu pačiu būdu padarykite tą patį su likusiomis dvejomis nuotraukomis. Jeigu nuotraukų išdėstymas jūsų netenkina, jūs bet kuriuo momentu galite sugrįžti prie skirtuko „Sluoksniai“, pasirinkti reikiamą paveikslėlį ir vėl jį perkelti.

5. Jeigu nuotraukos netinka viena kitai pagal dydį, pasirinkite sluoksnį su, bet kuria nuotrauka ir paspauskite klavišus Ctrl+T. Tokiu būdu jūs iškviesite objekto laisvos transformacijos komandą: nuotraukos šonuose ir kampuose atsiras, kvadratėlių pavidalo markeriai. Norėdami pakeisti nuotraukų dydį paspauskite Shift (kad tuo pačiu metu nuotrauka nepakeistų proporcijų) ir vieną iš markerių, po to patraukite į jums reikiamą pusę. Nuspauskite Ctrl, pasirinkite visas tris nuotraukas skirtuke „Sluoksniai“, paspauskite dešinį pelytės mygtuką ir atsiradusiame menių, pasirinkite „Sujungti sluoksnius“.

6. Sukurkite dar vieną dokumentą ir laukuose „Plotis“ ir „Aukštis“ nurodykite tuos dydžius, kurie atitiks su trijų nuotraukų sluoksnio pagrindų dydžiu, kuris jūsų penktame instrukcijos žingsnyje. Iš pirmo karto nuspėti šiuos parametrus gali ir nepavykti, todėl galima pabandyti dar kartą. Kai gausite norimą rezultatą, išsaugokite tą dokumentą: paspauskite klavišus Ctrl+Shift+S, pasirinkite kelią, lauke „Failų tipas“ nurodykite Jpeg, parašykite vardą ir paspauskite mygtuką „Išsaugoti“.


[dfads params=’groups=85&limit=1&orderby=random’]
[dfads params=’groups=85&limit=1&orderby=random’]