By - - 0 Comments

Kompanija Sony sugalvojo, kaip paversti įprastą išmanųjį telefoną praktiškai pilnaverčiu fotoaparatu: ji sukūrė kamerą Sony ILCE – QX1, skirtą ryšio priemonėms ir dirbančią su keičiamais objektyvais. Naujovė buvo kuriama specialiai išmaniesiems telefonams ir yra modelių QX10 ir QX100 įpėdine.

Sony ILCE - QX1

Sony ILCE – QX1

[dfads params=’groups=43&limit=1&orderby=random’]
Kameroje QX1 objektyvų tvirtinimui naudojamas plačiai paplitęs bajonetas E-Mount, kas leidžia ant jos sumontuoti daugelį Sony gamybos objektyvų. Naujovės viduje slypi APS-C standarto jutiklis Exmor 26,7 mm, plius yra išlendanti blykstė kokybiškam apšvietimui. Profesionaliu tokio sprendimo, žinoma, nepavadinsi, tačiau išmaniuoju telefonu atliekamų nuotraukų kokybė padidės keletą kartų palyginus su rezultatais, gautais įmontuotos kameros pagalba.
Sony ILCE QX1 prezentacija vyko parodos IFA 2014 metu Vokietijoje. Pažymėsime, kad spaudos fotografijose, kurių viena pritvirtinta prie šio teksto, kamera sumontuota ant naujausio flagmano Sony Xperia Z3. Naujovę bus galima įsigyti tik už 300 eurų, o komplektas su keičiamu 16-50 mm objektyvu atsieis 150 eurų brangiau. Išleidimo data kol kas nepaskelbta.
[dfads params=’groups=43&limit=1&orderby=random’]

Sony ILCE - QX1

Sony ILCE – QX1

[dfads params=’groups=43&limit=1&orderby=random’]

[dfads params=’groups=448&limit=1&orderby=random’]