By - - 0 Comments

Labai gaila, tačiau išmanieji fotoaparatai, kuriuose veikia Google Android programa, dar netapo tokiais populiariais, kaip nusipelno. Tačiau, elektronikos gamintojai, įskaitant klasikinių fotoaparatų gamintojus, toliau plėtoja šią sritį. Taigi Nikon pristatė atnaujintą fotoaparatą COOLPIX S810c su Android.

Palyginti su jo pirmtaku (S800c), naujas fotoaparatas Nikon Coolpix S810c gavo daugiau rimtų techninių funkcijų, įskaitant didesnį 3,7 colių jutiklinį ekraną, plonesnį korpusą, 12x didesnį priartinimą ir 16 megapikselių jutiklį. Įrenginyje taip pat yra GPS modulis, montuoti geogairių nuotraukoms ir 3,5 mm audio lizdas, kuris yra reikalingas, kad galėtumėte peržiūrėti vaizdo medžiagą.
[frame type=“lifted“ align=“none“]Nikon Coolpix S810c

Nikon Coolpix S810c

[/frame]

Išmanusis fotoaparatas – Nikon Coolpix S810c kontroliuojama, gana nauja, OS Google Android 4.2.2 Jelly Bean. Žinoma, ne be papildomos programinės įrangos iš gamintojo, tai patogi fotografuotos medžiagos komentavimo sistema, kurios pagalba prie kiekvieno vaizdo galite pridėti tekstinius pranešimus. Fotoaparatą – Nikon Coolpix S810c pradės pardavinėti gana greitai, gegužės pradžioje ir jis kainuos tik $ 350, be mokesčių ir muitų.

[frame type=“lifted“ align=“none“]Nikon Coolpix S810c LCD ekranas

Nikon Coolpix S810c LCD ekranas

[/frame]