By - - 0 Comments

Internete išplito naujos detalės apie greitai pasirodysiantį profesionalų fotoaparatą Panasonic Lumix DMC FZ-1000. Duomenyse pateikiamas trumpas jo techninių charakteristikų sąrašas. Informacijos apie jo kainą ir bent jau apytikslę atsiradimo prekyboje datą kol kas nėra.
Panasonic Lumix DMC-FZ1000 priskiriamas superzumų klasei, tai reiškia, kad jis turi labai neblogą objektyvą. Kamera pateikiama su optika Leica DC Vario- Elmarit. Ekvivalentinis fokusinis atstumas jo atveju varijuoja nuo 24 iki 400 mm, o maksimali diafragma sumažėja nuo F/2,8 iki F/4. Šis objektyvas, pagal turimus duomenis, gavo 15 optinių elementų iš 11 grupių, į kurių skaičių įeina 5 asferiniai elementai. Matricos raiška netikslinama, taip pat kaip ir jos fiziniai gabaritai. Tačiau ji leidžia įrašyti Ultra HD raiškos video, kuris, kaip visiems žinoma, yra 4 kartus aukštesnis už Full HD.
[frame type=“lifted“ align=“none“]Panasonic Lumix DMC-FZ1000

Panasonic Lumix DMC-FZ1000
[/frame]
[dfads params=’groups=118&limit=1&orderby=random’]
Nuo Panasonic Lumix DMC FZ-1000 įjungimo iki jo pasiruošimo darbui praeina vos 0,66 s. Palaikoma serijinio fotografavimo funkcija su greičiu iki 12 kadrų per sekundę esant maksimaliai raiškai. Autofokusavimas čia taip pat gana greitas-0,09 s. Laukiama, kad vaizdo ieškiklis šiame superzume bus elektroninis, OLED ekrano pagrindu, kurio raiška turi sudaryti 2,36 mln. taškų. Turinio peržiūra vykdoma SK ekrane, kurio įstrižainė-3 coliai. Panasonic Lumix DMC-FZ1000-tai 2014 m modelis, ir todėl jis turi visus šansus gauti Wi-fi ir NFC modulius. Priminsime, kad išvardintos fotoaparato charakteristikos gautos iš neoficialių šaltinių.


[dfads params=’groups=118&limit=1&orderby=random’]
[dfads params=’groups=118&limit=1&orderby=random’]