By - - 0 Comments

Samsung kompanija yra toli nuo profesionalios fotografijos įrangos gamybos, todėl jos kameros yra skirtos plačiam vartotojų ratui, kaip Samsung ES95 atveju, su aukštos vaizdo kokybės vaizdo įrašymu FullHD.

ES95 supakuotas į dėžutę, net mažesnę už MP3 grotuvo. Fotoaparato matmenys, žinoma, įspūdingi – 91,6 x55, 2×17, 5 mm. Nuo mažiausio fotoaparato jį skiria tik pora milimetrų. Su tokiais matmenimis jis gali būti saugiai įdėtas į marškinių kišenę, o svoris be akumuliatoriaus (90,3 g), tik prisideda prie to, kad prietaisas būtų visada būtų su jumis.

Kompaktiško prietaiso išvaizda nėra tokia originali, bet suapvalinta forma daro jį labai ergonomišku. Fotoaparato korpusas pagamintas iš plastiko su šiurkščiu sluoksniu, todėl ant jo nelieka pirštų atspaudai. Ko negalima pasakyti apie ekraną. Blizgus paviršius traukia prie savęs viską iš eilės. Iš kyšančių dalių ant korpuso yra tik objektyvas, kuris padidina korpuso storį iki 20 mm ir valdymo mygtukai ant galinio skydo. Maitinimo įjungimas ir užrakto paleidimas, nors tame pačiame lygyje su viršutiniu kraštu, tačiau juos rasti lengva. Dabar prekyboje yra prieinami juodos ir raudonos spalvos fotoaparatai.

Didelę dalį galinio skydelio užima 2,7 colių ekranas, su 230 tūkstančiais pikselių. Jis turi didelį taškuotumą, o ir maža raiška neleidžia mėgautis nufotografuotų vaizdų įspūdžiais. Taip pat šiek tiek trikdo ir apžvalgos kampai, dėl nedidelių nukrypimų, iškreipiantys spalvas. Ekrano dešinėje yra tradiciniai valdymo mygtukai: kameros būsenos indikatorius, priartinimo rokeris, fotografavimo režimo pasirinkimo ir pagrindinio meniu mygtukas, navipad, nuotraukų peržiūra ir mygtukas kontroliuoti pagrindinius fotografavimo parametrus (FN). Dešinėje galinėje linijoje, po atvartu, slepiasi microUSB lizdas.

Nepaisant mažo dydžio, į fotoaparato korpusą sutalpintas CCD jutiklis – 16,2 megapikselių, 1/2, 3. Geras jutiklio jautrumas šviesai, leidžia gauti aukštos kokybės vaizdus net ir prietemoje. Jautri šviesai optika su diafragma f / 2,5-6,3 ir fokusavimo nuotoliu 25-125 mm leidžia nedidinti ISO tamsiose patalpose. Geras optikos rinkinys, matrica ir stabilizavimo sistema leidžia gauti puikias nuotraukas. O 5x optinis priartinimas suteikia galimybę fotografuoti tolimus objektus.

Kompaktiniai fotoaparatai yra skirti vartotojams, kurie nenori sukti galvos dėl nustatymų rankiniu būdu, o visiškai atsiduoda į automatizavimo rankas. Tam išsaugota 16 programų parametrų, kurie garantuoja puikią vaizdo kokybę. Iš jų galima išskirti SmartAuto rėžimą kuris akimirksniu nustato scenos parametrus ir pasirenka vieną iš galimų režimų. O neįprastiems kadrams gauti, reikia įjungti stebuklingą rėmelį. Padarytą portretinę nuotrauką galima įdėti į rėmą – seno televizoriaus ekrano, 50-ies miestų, uždėti ant marškinėlių ar į paveikslą ant sienos. Funkcija juokingas paveikslėlis padės smagiai praleisti laiką su draugais. Su jo pagalba galite iškreipti veidą, suteikti nustebintą išraišką arba padaryti šypseną nuo ausies iki ausies. Yra 8 iškraipymų režimai, pavyzdžiui ateivių, Goblinų, ir t. t.

SAMSUNG ES95

Su plačiakampiu objektyvu ir funkcija Panorama galima lengvai gauti aukštos kokybės apžvalgos panoramą 180 °. O padailinti arba pridėti efektų nuotraukoms, galite redaguodami meniu. Be to, daugelio filtrų dėka jūs galite paversti nuotraukas į šedevrus.

Be to, gamintojas davė šiam fotoaparatui galimybę filmuoti 720p video @ 30fps. Be to, kai kurios savybės (paveikslas paveiksle, magiškas rėmas ir t. t.) galimi vaizdo įrašymo rėžimu.

SAMSUNG ES95

Baterija turi 700 mAh talpą, ir gali padaryti 300 kadrų vienu įkrovimu. Taip pat į komplektą įeina kabelis, įkroviklis ir dirželis fotoaparatui nešiotis.

SAMSUNG ES95

Išvada

Kaip matote, tai lengvo valdymo fotoaparatas leis jums daryti gražias nuotraukas tik vienu užrakto mygtuko prilietimu.
Jums nereikia turėti jokių fotografijos žinių, fotoaparatas Samsung ES95 darys viską pats, jums reikia tik pasirinkti norimą režimą. Fotoaparato pliusas yra mikro USB lizdas įrenginio įkrovimui nuo kompiuterio ar nešiojamų įkroviklių.