By - - 0 Comments

Su nauja kamera A77 II Sony pristatė skaitmeninį veidrodinį modelį (DSLR), kuris yra skirtas nustatyti naujus standartus automatinio fokusavimo srityje, Sony naudojo fazinę nustatymo sistemą su 79 pikseliais automatinio fokusavimo ir 15 skersinio tipo pikselių. Paskutiniai yra centrinėje APS-C jutiklio dalyje, o jo rezoliucija 24, 3 mega pikselių. Taigi rezoliucija nėra aukštesnė, nei prieš tai buvusio modelio A77. A77 II Sony objektyvo montavimui yra naudojamas A-rūšies bajonetas. ISO A77 II kameros reikšmė yra 100-25.600 diapazone. Skaitmeninis vaizdo ieškiklis remiasi į OLED-matricą su 2,36 mln.pikselių rezoliucija, įmontuotas galinis ekranas su 7,5″ įstrižaine, tačiau rezoliucijos Sony neskelbia. Tačiau ekranas gali išsilenkti ir suktis visomis kryptimis, tai leidžia pasirinkti filmavimo kompoziciją „gyvai“, esant bet kokioms situacijoms.

[frame type=“lifted“ align=“none“]Sony A77 II

Sony A77 II
[/frame]

Aukštas fokusavimo greitis yra pasiekiamas ne tik matuojant jutiklį per daugybę pikselių, tačiau ir apskaičiavimais, kurie leidžia nuspėti filmuojamo ojekto judesius, o taip pat rasti objektą, kuris turi būti fokuse remiantis prieš tai buvusiomis nuotraukomis. Tokie automatinio fokusavimo algoritmai yra apskaičiuojamai dar iki tol, kol naudotojas pradeda fokusavimo procesą, todėl jie automatiškai nustato fokusavimą, numatydami fotografo norus.
Magnio korpuso dydis sudaro 142,6 x 104,2 x 80,9 mm, svoris- 726 gramų su baterija ir Sd kortele. Kamera gali išsaugoti nuotraukas RAW ir JPEG formatuose. Procesorius BIONZ X taip pat leidžia išsaugoti nuotraukas kortelėje dviem formatais. Priklausomai nuo rezoliucijos ir A77 II failo rūšies gali daryti 12-93 nuotraukas iš eilės. Su pilna rezoliucija fotografavimo greitis sudaro 12 kadrų per sekundę. Vaizdo įrašai fiksuojami su Full HD rezoliucija esant 60 ir 24 fps greičiui, AVCHD 2.0 formatu.

[frame type=“lifted“ align=“none“]Sony A77 II[/frame]

HDMI jungtis leidžia ne tik nuotraukas perkelti į televizorių, tačiau ir perkelti įrašytą vaizdo įrašą nearchyvuojant į įrašantį HDMI prietaisą.
Sony A77 II palaiko belaidžio Wi-Fi ir NFC ryšio standartus. Android prietaisuose per NFC yra galimybė valdyti kamerą su programų pagalba. Nuotraukas galima perkelti neprijungiant laido tiesiogiai į kompiuterį. Nuotraukų saugojimui gali būti naudojama SD atminties kortelė arba savo standartinė kortelė Sony Memory Stick.
Sony planuoja pradėti A77 II prekybą gegužės pradžioje. Kaina apie 1.200 eurų už korpusą. Rinkinys su objektyvu SAL-1650 (16-50 mm, f2,8) kainuos apie 1.800 eurų.